O godzinie 9.00 w dniu 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 5, 6a, 7, 8a i 8b z pożegnaniem Ósmoklasistów - fotogaleria.
Podczas uroczystości gościliśmy Wiceprezydenta Miasta Otwocka Pawła Walo i Ks. Proboszcza Jana Gołembiewskiego.
W trakcie uroczystości został przekazany sztandar szkoły uczniom klasy 7. Kolejnym punktem programu był wspólny występ Ósmoklasistów z odziałów: polskiego i ukraińskiego. Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas rozdała uczniom nagrody za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz podziękowania dla Pań Liudmyly Sidolkovskiej i Oksany Kasprzak-Grubniak.
Podziękowania trafiły też do: darczyńcy doposażenia szkoły w nowe laptopy, specjalistyczną szafę do ładowania i przechowywania sprzętu oraz Rodziców za bezinteresowną pracę na rzecz klas i zaangażowanie w życie społeczności szkolnej Po uroczystości odbyły się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.
O godzinie 11.00 w dniu 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 1, 2, 3a, 3b i 6b - fotogaleria.
W trakcie uroczystości odbył się pokaz talentów uczniów (filmik z zakończenia klas 1-3 i 6b). Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas rozdała uczniom nagrody za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz podziękowania dla Pań Zinaidy Pakholok i Oksany Stepaniuk.Podziękowania trafiły też do Rodziców za bezinteresowną pracę na rzecz klas i zaangażowanie w życie społeczności szkolnej. Po uroczystości odbyły się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. Oficjalnie wakacje wystartowały.