Informujemy o konferencji on-line dla rodziców, dotyczącą szczepień dzieci od 12. roku życia, która będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=dv6RCNwlYKk.
W załączniu List Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, pedagogów, rodziców w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia: MINIST_pismo.pdf
Jednocześnie informujmy również, że od 25 sierpnia br. działa specjalny adres mailowy szczepieniadzieci@gis.gov.pl, na który rodzice i opiekunowie uczniów mogą wysyłać pytania związaneze szczepieniami. Na wiadomości odpowiadają specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.