• Harmonogram autobusu szkolnego od 5 września

• Poniżej harmonogram autobusu szkolnego dla uczniów, który obowiązuje od 5 września.

В понеділок 4.09. учні приїжджають на шкільну лінійку власним транспортом. З вівторка 5.09 буде їздити шкільний автобус.

Harmonogram dowozu do szkoły:

7:00 Ul. Majowa 129, Mlądz

7:05 Ul. Majowa 204, naprzeciwko Hurtowni

7:10 Przystanek aut. naprzeciwko Przedszkola nr 15, ul. Majowa 44

7:14 Przystanek aut. przy straży pożarnej ul. Mieszka I

7:18 Przystanek aut. naprzeciwko PEPCO, ul. Staszica

7:22 Przystanek aut.ul. Batorego przy Przedszkolu nr 12 „Olszowa 02”

7:26 Przystanek przy ROSSMAN ul. Matejki

7:34 Przystanek aut. Rondo Reymonta /Żeromskiego, „Reymonta 51”

7:36 Przystanek aut. Ul. Narutowicza/ul. Tatrzańską „Tatrzańska 01”

7:40 Szkoła Podstawowa nr 9

16:10 Szkoła Podstawowa nr 9

16:14 Przystanek aut. Ul. Narutowicza/ul. Tatrzańską „Tatrzańska 01”

16:16 Przystanek aut. Rondo Reymonta /Żeromskiego, „Reymonta 51”

16:18 Przystanek aut. naprzeciwko SANEPID

16:24 Przystanek Urząd Skarbowy Otwock

16:28 Przystanek aut.ul. Batorego naprzeciwko Przedszkola nr 12 „Olszowa 02”

16:32 Przystanek aut. ul. Staszica/Karczewska „Staszica 52”

16:36 Przystanek aut. Tysiąclecia 01 (przy Stokrotce)

16:40 Przystanek aut. przy Przedszkolu nr 15, ul. Majowa 44

16:45 Ul. Majowa 204, naprzeciwko Hurtowni

16:50 Ul. Majowa 129, Mlądz

• Gratulacje!

• 28 sierpnia w teatrze im. Jaracza nauczyciele z otwockich szkół podstawowych i przedszkoli złożyli w obecności Pana Jarosław Margielski - Prezydent Otwocka i dyrektora Oświaty Miejskiej w Otwocku Pana Grzegorza Michalczyka, uroczyste ślubowanie w związku z nadaniem im stopnia nauczyciela mianowanego. Z naszej szkoły do grona nauczycieli mianowanych dołączyły Panie Agnieszka Parzniewska-Doniec i Karolina Zawada. Podczas uroczystości prezydent wręczył także przedłużenie powierzenia stanowiska dyrektora Pani Reginie Kwaśniewskiej. Serdecznie gratulujemy Paniom: Reginie Kwaśniewskiej, Agnieszce Parzniewskiej-Doniec i Karolinie Zawadzie

• 4 września - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

• 4 września odbyło się na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Pani Dyrektor Regina Kwaśniewska przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Podczas uroczystości gościliśmy Ks. Proboszcza Jana Gołembiewskiego. Młodzież z klasy 7a przygotowała apel upamiętniający 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczniowie klas 2a i 3a pożegnali wakacje oraz w imieniu społeczności szkolnej powitali dzieci z oddziału przedszkolnego. Następnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami. Witaj szkoło!