• Szukamy Sekretarki - oferta pracy

• Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Otwocku

poszukuje kandydatów na stanowisko: Sekretarka

Zakres obowiązków:

• obsługa administracyjno-biurowa sekretariatu szkoły;
            • prowadzenie dokumentacji szkolnej;
            • obsługa systemu informatycznego szkoły;
            • sprawozdawczość oświatowa (SIO);
            • wsparcie dyrekcji w bieżących sprawach szkoły.

Nasze wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe o profilu administracyjnym;
            • znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania szkoły;
            • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office;
            • wysoka kultura osobista;
            • umiejętność szybkiego uczenia się, organizacji pracy;
            • dokładność, sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Mile widziane doświadczenie w pracy w placówce edukacyjnej, szkoleniowej oraz znajomość języków obcych.

Co oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat (umowa na okres próbny);
            • Ciekawą pracę i możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
            • Motywujący system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowanie ofertą prosimy o przesłanie CV, opcjonalnie listu motywacyjnego
            (wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych) na adres e-mail: sp9@oswiata-otwock.pl lub dostarczenie do siedziby szkoły ul. Narutowicza 275, 05-400 Otwock w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Rekrutacja” w godzinach pracy szkoły.

Na oferty czekamy do 18.09.2022 r.

Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Sekretarz / Sekretarka przez Szkołę Podstawową nr 9 im. Jana Pawła II w Otwocku, zgodnie
            z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
            w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

• 1 września - Rozpoczęcie roku szkolnego

• Dziś uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023.

Drodzy Uczniowie!

Przed Wami wiedza do zdobycia, wyzwania, sukcesy oraz odkrywanie swoich mocnych stron. Spotkanie starych znajomych, ale także zawieranie nowych przyjaźni.

Życzymy Wam, aby ten rok upłynął nam wszystkim w zdrowiu i był pełen pozytywnych przeżyć.

Szczególne życzenia i mnóstwo dobrych myśli kierujemy do naszych pierwszoklasistów i nowych uczniów. Witajci!

Урочистий початок навчального року 2022/2023

• Gratulacje

• 29 sierpnia w teatrze im. Jaracza, trzynastu nauczycieli z otwockich szkół podstawowych i przedszkoli złożyło w obecności Jarosław Margielski - Prezydent Otwocka i dyrektora Oświata Miejska w Otwocku Grzegorza Michalczyka, uroczyste ślubowanie w związku z nadaniem im stopnia nauczyciela mianowanego. Z naszej szkoły do grona nauczycieli mianowanych dołączyły Panie Monika Bożek i Agnieszka Stec. Podczas uroczystości prezydent wręczył także przedłużenie powierzenia stanowiska dyrektora Pani Reginie Kwaśniewskiej. Serdecznie gratulujemy Paniom: Reginie Kwaśniewskiej, Monice Bożek oraz Agnieszce Stec.

• Oferta pracy

• Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Otwocku zatrudni:

• tłumacza z języka ukraińskiego na polski,
            • nauczyciela wspomagającego dla uczennicy oddziału przygotowawczego, który potrafi porozumiewać się w języku ukraińskim.

Prosimy o konakt telefoniczny 22 7793533.