• Informator dla Ósmoklasistów

• Drodzy Ósmoklasiści! Nadchodzi czas na podjęcie ważnej decyzji - w jakiej szkole kontynuować naukę?

Powiat Otwocki wraz z Oświatą Powiatową w Otwocku przygotował Powiatowy Informator Edukacyjny (wersja elektroniczna do pobrania) Powiat_Otwocki_informator_edukacyjny_na_rok_szkolny_2022_2023.pdf.

Отвоцький повіт спільно з Повітовою освітою в Отвоці
            підготували Повітовий навчальний посібник
            (електронна версія для скачування).

Dni Otwarte zostały odwołane. W związku z tym w naszej szkole odbyły się spotkania:

• 23 maja 2022r., z przedstawicielami L.O. im. J. Słowackiego w Otwocku. Serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Hertigowi i uczniom za przybycie oraz przeprowadzenie ciekawych zajęć pokazowych.
            • 17 maja 2022r., z przedstawicielami L.O. im. K. I. Gałczyńskiego w Otwocku. Serdecznie dziękujemy Pani Wicedyrektor Agnieszce Pieczonce i uczniom #logalczyn #teamgalczyn za przybycie oraz przeprowadzenie ciekawych zajęć pokazowych.

Publikacja prezentuje ofertę pięciu szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu otwockiego:

Zespół Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Otwocku "Nukleonik",

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku,

Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Otwocku (Informacja z fb L.O.: "Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/2023. UWAGA! Otwieramy dwie klasy: biologiczno chemiczne, klasę biologiczno-chemiczną z rozszerzoną MATEMATYKĄ oraz klasę biologiczno-chemiczną z rozszerzonym JĘZYKIEM ANGIELSKIM."),

Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku,

Zespół Szkół im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Karczewie.

Link do artykułu z informatorem w wersji elektronicznej jest dostępny na: https://www.powiat-otwocki.pl/aktualnosci/773

• Odjazdy autobusów

• Шановні батьки учнів, які приїжджають з України.

З 28 березня 2022р. (понеділок) новий розклад руху автобусів - «підготовчого відділення»

Szanowni Rodzice uczniów przybywających z Ukrainy.

Od 28.03.2022r. (poniedziałek) nowy rozkład autobusów - "oddziały przygotowawcze"

harmonogramAutobusySP9od28marca.pdf

Informacja dotycząca kursowania autobusów szkolnych. Jest to orientacyjny czas, prosimy o przychodzenie na przystanek 5 min wcześniej.

Kl. 1-3 ( rocznik 2013, 2014 )

Kl. 4-6 ( rocznik 2012, 2011, 2010, 2009 )

Kl. 7-8 ( rocznik 2009, 2008, 2007 )

W razie pytań prosimy o telefon do godziny 17.00 pod nr tel (22) 779-35-33.

• Ogłoszenie o pracy

• Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Otwocku zatrudni:

• tłumacza z języka ukraińskiego na polski,
            • osobę z uprawnieniami pedagogicznymi do nauczania języka polskiego dla obcokrajowców (może być to osoba z Ukrainy jeśli zna język polski),
            • pomoc nauczyciela: osobę władającą językiem ukraińskim lub obywatela Ukrainy, który posługje się językiem polskim

Prosimy o konakt telefoniczny 22 7793533.

• Gratulacje - "Warszawska Syrenka"

• Nasi uczniowie wzięli udział w eliminacjach do 45 Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Etap szkolny wygrali: Jacek Furmanek kl. 3 i Maja Ośko kl. 7. Następnie 14 marca reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnych eliminacjach, które odbyły się w Teatrze Miejskim im. Stefana Jaracza w Otwocku. Z dumą informujemy, iż Maja przeszła do kolejnego etapu konkursu i w powiatowych eliminacjach zajęła 2 miejsce❗️Serdecznie gratulujemy odwagi oraz super występu Jackowi i Mai❗️Zdjęcia naszych uczestników z galerii Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku.