BĄDŹ EKO!
ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY!
W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Dzień Ziemi 2016 nasza szkoła bierze udział w akcji ekologicznej pod hasłem: ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY- ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ.
W związku z tą akcją Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę zużytych, uszkodzonych telefonów komórkowych. Za stare telefony szkoła ma szansę otrzymać ciekawe nagrody w postaci różnorodnych pomocy dydaktycznych.
Jeżeli posiadasz niepotrzebny zużyty telefon komórkowy przynieś go do szkoły do p. Ewy Głuchowskiej lub przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Zbiórka trwa do 14.05.2016r.
Telefony komórkowe zawierają metale ciężkie takie jak np. ołów i kadm i są zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby, dlatego po dostarczeniu ich do szkoły zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu.
Oddając zużyty telefon komórkowy przyczyniasz się do ochrony środowiska!
.jpg)