Dnia 26 marca w Teatrze im. Jaracza Szkoła Podstawowa Nr 9 zorganizowała akcję "Kręcimy dla Teosia" Nasi uczniowie spisali się na medal przedstawiając Misterium Męki Pańskiej. Wspaniała gra młodych aktorów, niesamowite dekoracje (dziękujemy rodzicom), odpowiednia akustyka i operowanie odpowiednimi barwami robiło ogromne ważenie na widzach. Gościnnie występowały dzieci z Przedszkola nr 10 "Leśne Skrzaty" oraz zespół La Pallotina dający energetyzujący koncert na rzecz Teosia. Występy przeplatane były zaproszeniem do kawiarenki oraz nabycia dzieł własnych dostarczonych przez m.in. artystów malarzy, fotografów czy cukierników. Bardzo dziękujemy:
- Pani Izabelli Włodek
- Pani Klaudii Pelc
- Pani Karolinie Ignut
- Pani Joannie Dębickiej
- Państwu K. i J. Plewnickim
- Panu Markowi Połynko
- Panu Maciejowi Połynko
- Panu Przemysławowi Gręzakowi
- Panu Piotrze KostrzewiePanu Marcinowi Zielińskiemu
- Pani Annie Niedźwidzkiej
- Pani Marzenie Kołtuniak
- Pni Monice Frankowskiej
- Pani Alicji Raczkowskiej
- Pani Katarzynie Jasińskiej
- Paulinie Dąbrowskiej
- Pani Marcie Kowalczyk
- Pani Malinie Kloch
- Pani Elizie Parzych
- Panu Michałowi Janiakowi
- Pani Magdalenie Kowalskiej oraz wszystkim rodzicom i osobom Zaangażowanym.
Wydarzenie udało się również dzięki firmom:
- Delikatesy Eljot
- Piekarnia Soplicówka
- Przystanek Podmiejska
- Restauracja Stylowa
- Cukiernia Sosenka
- MK Kosmetyka
- Sklep Elżbieta Witkowska
- Wynajem Busów Paweł Majsterek
- Past Love
- Top Market
- Kawiarnia Niebo w Miescie
- Księgarnia SIGMA
- Pizzeria da Grasso
- DM Uroda
- Gaja
- Bukieciarnia Lawendowe Pole
- Restauracja Soplicówka
- Teatr Jaracza
- Cudowny Zespół La Pallotina
- Kodak
- Papaya diet
- Drukarnia Elert
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszym albumie fotograficznym.
