"Wiosna wiosna, wiosna ach to ty.." Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny. W imprezie uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły.
Uczniowie ubrani w kolorowe, wiosenne stroje przystąpili do pokazu mody wiosennej. Każda z klas miała za zadanie przebranie Pana Wiosny. Ach cóż to były za stroje. Każda z klas w swoich klasopracowniach pod opieką wychowawców z entuzjazmem wykonywała powierzone zadanie. Efekty były niesamowite. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszym albumie fotograficznym
