• Rok szkolny 2020/2021

• 1-3 maja - Święta majowe

Święto Pracy, Dzień Flagi RP oraz 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja to ważne święta w świadomości Polaków oraz w historii naszego narodu. W tym roku obchodziliśmy je w wyjątkowy sposób, bo otaczająca nas rzeczywistość też jest wyjątkowa. Pomimo tego wszyscy uczniowie naszej szkoły śpiewali pieśni patriotyczne, poznali  historię majowych świąt oraz odbyli wirtualny spacer po wnętrzach Zamku Królewskiego w Warszawie. Ponadto dowiedzieli się w jakich okolicznościach uchwalono Konstytucję 3 maja oraz poznali jej twórców, których ukazał na swoim monumentalnym obrazie Jan Matejko. Jako dowód patriotyzmu i przywiązania do ojczystych tradycji nasi uczniowie flagami narodowymi udekorowali swoje domy i mieszkania, część z nich fotograficznie uwieczniła to przedsięwzięcie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Współpraca: Iwona Grodzka z opiekunami Samorządu Uczniowskiego Joanną Zielińską oraz Marleną Clebowską.

22 kwietnia - Dzień Ziemi - zagrajmy w niebieskie (galeria)

Galeria prac konkursu "Pierwsze oznaki wiosny"

WYNIKI KONKURSU FOTOFRAFICZNEGO "PIERWSZE OZNAKI WIOSNY"

Pomimo tego, iż rzeczywistość zza okna nie przypomina wiosny, to uczestnicy konkursu fotograficznego „Pierwsze oznaki wiosny” potrafili ją dostrzec. Na swoich zdjęciach uchwycili bowiem w niezwykle ciekawy sposób budzącą się do życia przyrodę za co Wam serdecznie dziękujemy. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.

1 MIEJSCE - Fabian Smoliński

1 MIEJSCE - Krystian Smoliński

2 MIEJSCE - Maksymilian Trzaskowski

2 MIEJSCE - Bartosz Morawski

3 MIEJSCE - Franek Foryś

3 MIEJSCE - Maja Ośko

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wielkiego talentu, zwycięzców zaś zapraszam po odbiór nagród do świetlicy szkolnej po powrocie do szkoły. Organizatorzy: Joanna Zielińska i Marlena Chlebowska

19 marca - Świętujemy Pierwszy Dzień Wiosny - Zagrajmy w żółte (galeria)

8 marca - Kwiaty na Dzień Kobiet - galeria

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny. Prace, które wpłyneły są przepiękne. Przyznajemy każdej osobie I miejsce. Kwiaty w Waszym imieniu przekazujemy Panią z naszej szkoły. Serdecznie dziekujemy za zaangażowanie i za wykonanie przepięknych prac.

Prace wykonali następujący uczniowie: Mateusz Morawski, Kacper Morawski, Krystian Smoliński, Fabian Smoliński, Julia Janiak, Zuzia Żołądek, Ania Wereda, Gabrysia Niewczas.

Serdecznie dziękujemy

Opiekunowie Samorządu

8 marca - Dzień Kobiet: akcja - w czasie lekcji on-line

do 5 marca - KONKURS: Kwiaty na Dzień Kobiet ❤

O tym , że Kobiety kochają kwiaty i że w Dzień Kobiet płeć piękną należy obsypywać kwiatami wie każdy. To świetna okazja aby pokazać swojej Pani, Siostrze, Mamie, Babci, koleżance... jak wdzięczni jesteśmy za to, że są w naszym życiu! Nie przegap swojej okazji i wyraź swoje uczucia kwiatami!

Z tej okazji Samorząd Szkolny zachęca uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Kwiaty na Dzień Kobiet"
        Osoby chętne mogą wykonać kwiaty dowolną techniką na kartce A5. Wykonane prace należy dostarczyć podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem do pudełka przy wejściu do szkoły do dnia 05.03.2021r
        Najładniejsze prace zostaną wręczone wyjątkowym Paniom naszej szkoły.

Gorąco zachęcamy
        Joanna Zielińska i Marlena Chlebowska

26 lutego Dzień Dinozaura - wspólna akcja świetlicy oraz wychowawców klas: Zagrajmy w zielone! - galeria

12-19 Lutego - Akcja Walentynki - Bądźmy dla siebie mili

11-12 lutego - Tłusty Czwartek CHALLENGE

4 Grudnia - Mikołajki

11 Listopada

Pomimo braku uczniów w szkole gazetka Samorządu Szkolnego pojawiła się na korytarzu szkolnym przygotowana przez opiekuna Panią Marlenę Chlebowską. Dla nas jest to wyjątkowy dzień dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918r., po 123 latach zaborów (1795 - 1918).

16 Października

W dniu dzisiejszym opiekun Samorządu Szkolnego Pani Marlena z przewodniczącym Pawłem Idzikowskiem oraz zastępcą Agatą Auguścińską upamiętnili wybór Karola Wojtyły na papieża. 16 października 1978 roku,arcybiskup krakowski kardynał Karol Wojtyła ako pierwszy kardynał z Polski, jak również pierwszy po 455 latach biskup Rzymu, niebędącym Włochem, został wybrany na papieża i przybrał imię Jan Paweł II.

14 Października

Dziś Samorząd Uczniowski zrobił wielką niespodziankę wszystkim pracownikom szkoły. Delegacja w składzie Paweł Idzikowski, Zuzia Żołądek oraz Agata Auguścińska złożyli wszystkim piękne życzenia wręczając soczyste jabłko z liścikiem. Wszyscy pracownicy byli poruszeni tą inicjatywą.

14 Września

Świetlica szkolna współpracując z Samorządem Szkolnym organizuję zbiórkę karmy dla zwierząt w Celestynowie. Osoby, które chciałyby przyłączyć się do akcji mogą przynosić karmę do świetlicy szkolnej.

Zachęcamy

Samorząd Szkolny i Wychowawcy świetlicy